Vánoční turnaj ve stolním tenise pro příchozí 22.12.2015

Po roce je tu další VÁNOČNÍ TURNAJ PRO PŘÍCHOZÍ ve stolním tenise. Šestnáctý ročník tohoto tradičního turnaje ve stolním tenisu se tentokrát bude konat 22.12.2015 v hale stolního tenisu ve Vlašimi. Prezentace je od 14:00 do 15:00 od 15:00 bude zahájen turnaj, který začne 15 minutovou exhibicí v podání ligových a reprezentačních hráčů ČR.

 

Občerstvení bude v podobě- nealka (limo,cola,voda atd) ,piva,párků,klobás, a toustů

 

Turnaje se můžou zůčastnit pouze hráči, kteří hrají nižší soutěže než je liga, všech věkových skupin. 
Skupiny - Mrňata, naděje, příchozí, profíci

 

Reportáž z minulého ročníku !
Vánoční turnaj pro příchozí ve stolním tenise 2014

V pondělí 22. prosince proběhl ve sportovní hale již 15. ročník vánočního turnaje pro příchozí ve stolním tenise, kterého se tentokrát zúčastnilo 121 hráčů.

Těsně před zahájením turnaje se uskutečnila exhibice, na které ukázali něco ze svého pingpongového umění česká reprezentantka Kateřina Pěnkavová, její bratr Luboš, český reprezentant David Reitšpies a odchovanec Vlašimi Jan Kudrna. Po exhibici bylo rozděleno 121 účastníků do 4 kategorií. Hrálo se na 20 stolech. Před závěrečným vyhlášením vítězů proběhla již tradiční obíhačka, po které si 4 nejlepší hráči z každé kategorie převzali poháry a věcné ceny z rukou předsedy klubu SKST Vlašim Evžena Reitschlagera a starosty města Vlašimi Mgr. Luďka Jeništy.Dárečky pod stromečkem čekali nejen na vítěze, ale na každého účastníka turnaje , protože díky štědrosti sponzorů si jich mohli odnést hned několik.

Turnaj byl pěkným sportovním zakončením roku 2014. Chtěl bych tímto moc poděkovat partnerům, s kterými jsem turnaj pořádal, všem sponzorům i těm, kteří mi pomohli při organizaci a samozřejmě všem zúčastněným hráčům a divákům. Nesmírně si vážím jejich ochoty, jelikož vím, že bez jejich pomoci by se turnaj neuskutečnil.

Přeji všem pohodový rok 2015 a doufám, že se mi splní mé přání – sejít se koncem roku na 16. ročníku tohoto turnaje.

Výsledky:

Mrňata: 1. Michal Krunert , 2. Jakub Vojta, 3. Jaroslav Jíra a Šimon Brýl

Naděje: 1. Christian Kratochvíl, 2. Ondřej Brožek, 3. Tomáš Teska a Kateřina Hrdličková

Příchozí: 1. Lubomír Kříž, 2. David Sedláček, 3. Josef Linhart a Radek Krunert

Profíci: 1. Vladimír Růžička, 2. Kristýna Pěnkavová, 3. Stanislav Netolický a Michal Kašpar

Děkujeme sponzorům turnaje:

Mgr. Luboš Pěnkava\