Úspěch českých policistů na mistrovství Evropy ve Varně

Vlašimští odchovanci Petr Veselý a Jiří Čížek vyhráli 7. mistrovství Evropy policistů ve družstvech.

Ve Varně se uskutečnilo 7. mistrovství Evropy policistů ve stolním tenisu. V konkurenci šestnácti zemí si vedli výborně reprezentanti České republiky, kteří společně s Francií patřili k nejúspěšnějším výpravám na tomto významném turnaji.
Čeští policisté si z Varny přivezli celkem čtyři medaile. Nejcennější kov, zlato, vybojovalo družstvo mužů ve složení Jiří Čížek, Petr Veselý, Milan Bořík a Martin Matějíček. Češi ve finále porazili Maďarsko 3:1.

Další tři medaile měly bronzovou hodnotu a byly vesměs z deblových disciplín. Ve čtyřhře mužů je získali Martin Matějíček – Milan Bořík, Jiří Čížek – Petr Veselý a v ženském deblu Iva Ublaničová – Helena Vránová.

Ve dvouhře to z českých policistů nejdále dotáhli Jiří Čížek a Milan Bořík, oba obsadili shodně 5. až 8. místo. Na stejnou pozici ve smíšené čtyřhře dosáhli Martin Matějíček s Helenou Vránovou.
“Policejní“ reprezentaci na ME ve Varně tvořili: Jiří Čížek, Petr Veselý, Milan Bořík, Martin Matějíček, Iva Ublaničová, Helena Vránová, technický delegát Jiří Zlatník a sportovní manažer Josef Vítek.
Blahopřejeme